Hydraulika siłowa

WISKOR SP.J. prowadzi produkcję, sprzedaż i serwis elementów hydrauliki siłowej stosowanej m.in. w maszynach budowlanych lub maszynach rolniczych.

Siłowniki hydrauliczne to najczęściej wykorzystywane w maszynach budowlanych układy hydrauliczne. Do prawidłowej pracy systemy hydrauliki siłowej w maszynach i urządzeniach potrzebują pełnego wyposażenia w odpowiednio dobrane przewody hydrauliczne, złączki, rozdzielacze, pompy, pręty tłoczyskowe.

W naszym dziale sprzedaży oferujemy części do układów hydrauliki sił. bezpośrednio od producenta, sprawdzone, z gwarancją i w dobrych cenach.

Dodatkowo WISKOR SP.J. serwisuje maszyny i urządzenia, których działanie jest związane z użyciem siłowników hydraulicznych. Prowadzimy produkcję i serwis przewodów hydraulicznych, zarówno standardowych jak i wykonywanych na zamówienie.

W ramach hydrauliki siłowej można, korzystając z fachowego doradztwa doświadczonych pracowników, zaopatrzyć się u nas w:  złączki do przew. hydraulicznych, złączki proste, złaczki kolankowe, trójniki, czwórniki, tuleje redukcyjne, pierścienie zacinające, korki zamykające. Oferujemy w pełnym zakresie metrycznym i calowym szeroką gamę uszczelnień, pierścieni, podkładek do zastosowania w układach hydraulicznych i pneumatycznych w różnych gałęziach przemysłu.

Ważną gałęzią naszej działalności jest produkcja przewodów hydraulicznych. Szeroki asortyment końcówek i tulejek sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zamówienie, co w połączeniu z konkurencyjnymi cenami czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną.

Nasza wykwalifikowana załoga pomoże z każdym problemem

Części do maszyn budowlanych: CAT, HSW, JCB, ATLAS, KOMATSU, CASE.

Potrzebujesz większego zamówienia?